Logo: Urząd Gminy Kurzetnik
Dzisiaj jest: 25/01/20, godzina: Aktualna godzina
Logo: BIP

Pozostałe aktualności

Dni Kurzętnika i Expom S.A.

Dni Kurzętnika i Expom S.A.

Na Górze Zamkowej w Kurzętniku można było zabawić się przy dobrej muzyce za sprawą tegorocznych Dni Gminy Kurzętnik i Expom S.A.
Do południa na wyrobisku w Nielbarku odbyły się zawody wędkarskie. Przy Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku był zaś pobór krwi, a na rynku odbywała się VII Kogucia Dycha. Chętni biegali na różnych dystansach oraz udali się na trasę nordic walking.

Po południu, na Górze Zamkowej, spotkali się miłośnicy muzyki i plenerowych spotkań. Zebrani wysłuchali koncertu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku. Potem nastąpiło oficjalne otwarcie obchodów Dni Gminy Kurzętnik i Expom S.A., a dokonali go i powiatali zebranych Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik oraz Rafał Domżalski, prezes zarządu Expom S. A. Wręczono też nagrody wyróżniającym się pracownikom firmy Expom. 

Potem już na scenę weszły lokalne zespoły, młodzi artyści i zawodnicy Zamku, którzy popisywali się swoimi umiejętnościami muzycznymi, tanecznymi i sportowymi. Publiczność brała udział w konkursach z nagrodami. Zebrani korzystali z piknikowych atrakcji i działających punktów gastronomicznych. Była strefa zabaw i animacji dla dzieci oraz strefa dla pracowników Expomu i ich rodzin. 

Następnie rozpoczęły się koncerty. Zagrały zespoły Bluszcz, Mitra i Defis. Gwiazdą wieczoru był zaś znany zespół Blue Cafe, który razem z liczną publicznością śpiewał znane przeboje i kilka razy bisował. Na koniec zebrani obejrzeli pokaz laserowy, a po nim, do północy, trwała zabawa “pod chmurką”.
Dziękujemy ,że byliście z nami!
 
Pełna fotorelacja na naszym profilu na Facebooku.

42Galeria zdjęć: Dni Kurzętnika

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

ADRES URZĘDU:

Gmina Kurzętnik
ul. Grunwaldzka 39
13-306 Kurzętnik
woj. warmińsko-mazurskie
 
Tel. (056) 47-40-580
Fax. (056) 47-48-284
 
NIP: 877-147-55-50
REGON: 871118916

 
Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu
lub na konto Urzędu Gminy Kurzętnik:
 
BANK SPÓŁDZIELCZY BRODNICA
ODDZIAŁ NOWE MIASTO LUBAWSKIE

 
NR: 05 9484 1121 2003 0090 0983 0002