Skład Rady Gminy Kurzętnik w latach 2018 - 2023

  • 14-06-2019
  1. Goniszewski Wojciech - Przewodniczący Rady Gminy
  2. Grzywacz Wiesław - Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy
Radni
  1. Balewski Józef - j.balewski@kurzetnik.pl
  2. Bergolc Krystyna - k.bergolc@kurzetnik.pl
  3. Fiszer Danuta - d.fiszer@kurzetnik.pl
  4. Grzywacz Wiesław - w.grzywacz@kurzetnik.pl
  5. Goniszewski Wojciech  - w.goniszewski@kurzetnik.pl
  6. Jobs Leszek  - l.jobs@kurzetnik.pl
  7. Klimek Mariusz -  - m.klimek@kurzetnik.pl
  8. Kreński Krzysztof  - k.krenski@kurzetnik.pl
  9. Raszyński Adam - a.raszynski@kurzetnik.pl
  10. Lewicki Zbigniew - z.lewicki@kurzetnik.pl
  11.  
  12. Wiśniewski Ryszard - ryszard.wisniewski@kurzetnik.pl
  13. Zieliński Mariusz - mariusz.zielinski@kurzetnik.pl
  14. Ziółkowski Grzegorz - g.ziolkowski@kurzetnik.pl
  15. Jasiński Rafał - jasinski.r@kurzetnik.pl
Sołtysi
  1. Babalski Krystian - Kurzętnik II
  2. Bergolc Krystyna - Małe Bałówki
  3. Bukowski Henryk - Tomaszewo
  4. Burzacki Zbigniew - Brzozie Lubawskie
  5. Głowacki Adam - Otręba
  6. Goszka Jan - Bratuszewo
  7. Grzywacz Wiesław - Lipowiec
  8. Kordalska Agnieszka
  9. Klimek Mariusz - Krzemieniewo
  10. Knorps Irena - Kąciki
  11. Kowalski Damazy - Marzęcice
  12. Anna Burkiewicz - Mikołajki
  13. Kulwicki Marian - Tereszewo
  14. Lewicka Anna - Kurzętnik I
  15. Przybylska Elżbieta - Romanowo
  16. Radzimiński Daniel - Sugajenko
  17. Magdalena Lendzińska - Wawrowice
  18. Suchocki Witold - Szafarnia
  19. Wyżlic Andrzej - Kamionka
  20. Ziółkowski Grzegorz - Wielkie Bałówki
 
Komisja d/s Planowania, Budżetu, Rozwoju Społeczno-Gospodarczego
Krzysztof Kreński - Przewodniczący Komisji
Krystyna Bergolc - Członek Komisji
Grzegorz Ziółkowski - Członek Komisji
Wiesław Grzywacz - Członek Komisji
Józef Balewski - Członek Komisji
Adam Raszyński - Członek Komisji

Komisja d/s Rolnictwa, Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska 
Krystyna Bergolc - Przewodniczący Komisji
Wiesław Grzywacz - Członek Komisji
Danuta Fiszer - Członek Komisji
Mariusz Klimek - Członek Komisjii
 
Komisja d/s Oświaty, Zdrowia, Spraw Obywatelskich i Socjalnych, Kultury Rekreacji i Sportu
Mariusz Zieliński - Przewodniczący Komisji
Leszek Jobs - Członek Komisji
Grzegorz Ziółkowski - Członek Komisji
Ryszard Wiśniewski - Członek Komisji
Adam Raszyński - Członek Komisji
 
Komisja skarg, wniosków i petycji
Danuta Fiszer - Przewodniczący Komisji
Zbigniew Lewicki - Członek Komisji
Józef Balewski - Członek Komisji
Rafał Jasiński - Członek Komisji
 
Komisja Rewizyjna
Rafał Jasiński - Przewodniczący Komisji
Krzysztof Kreński - Członek Komisji
Mariusz Zieliński - Członek Komisji
Zbigniew Lewicki - Członek Komisji
Mariusz Klimek - Członek Komisji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją