Logo: Urząd Gminy Kurzetnik
Dzisiaj jest: 26/10/20, godzina: Aktualna godzina
Logo: BIP

Informacja Komisarza Wyborczego w Elblągu II o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości gm. Kurzętnik

Informacja Komisarza Wyborczego w Elblągu II o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości gm. Kurzętnik

gm. Kurzętnik
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim, Brzozie Lubawskie 43a, 13-306 Kurzętnik:
1.
Dorota Elżbieta Ewertowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA TANAJNO, zam. Sugajenko - Przewodniczący
2.
Jolanta Zaremba, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Sugajenko - Zastępca Przewodniczącego
3.
Jerzy Marian Chomik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Wielkie Bałówki - Członek
4.
Monika Jadwiga Kobylska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Łąkorz - Członek
5.
Mirosław Stanisław Leśniewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA TANAJNO (uzupełnienie składu), zam. Kurzętnik - Członek
6.
Wiktoria Anna Meżykowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Sugajenko - Członek
7.
Remigiusz Rzymski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kurzętnik - Członek
8.
Marzena Barbara Tomaszewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Tomaszewo - Członek
 
 
gm. Kurzętnik
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Urząd Gminy w Kurzętniku, ul. Grunwaldzka 39, 13-306 Kurzętnik:
1.
Joanna Teresa Błażej, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Nowe Miasto Lubawskie - Przewodniczący
2.
Krystian Paweł Babalski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kurzętnik - Zastępca Przewodniczącego
3.
Katarzyna Bagrowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Iława - Członek
4.
Monika Drzewińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Kurzętnik - Członek
5.
Dariusz Kazimierz Falkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Nielbark - Członek
6.
Urszula Mirosława Gawińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Gwiździny - Członek
7.
Alicja Kreńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Kurzętnik - Członek
8.
Aurelia Maria Kuczyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Wawrowice - Członek
9.
Renata Płotka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA TANAJNO, zam. Bratuszewo - Członek
 
 
gm. Kurzętnik
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach, Marzęcice ul. Szkolna 21, 13-306 Kurzętnik:
1.
Zenon Chomik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Marzęcice - Przewodniczący
2.
Czesława Zagórska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA TANAJNO, zam. Marzęcice - Zastępca Przewodniczącego
3.
Marta Andrzejewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Nielbark - Członek
4.
Klaudia Anna Gałędek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Marzęcice - Członek
5.
Paulina Łokietek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Nawra - Członek
6.
Jakub Józef Połomski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Mikołajki - Członek
7.
Beata Tadajewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Marzęcice - Członek
 
 
gm. Kurzętnik
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa im. Kawalertów Orderu Uśmiechu w Tereszewie, Tereszewo 9a, 13-306 Kurzętnik:
1.
Gizela Lendzińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA TANAJNO (uzupełnienie składu), zam. Nielbark - Przewodniczący
2.
Małgorzata Teresa Błażej, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Nowe Miasto Lubawskie - Zastępca Przewodniczącego
3.
Jakub Adam Chrapczyński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Nowe Miasto Lubawskie - Członek
4.
Paweł Mateusz Kruza, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Nowe Miasto Lubawskie - Członek
5.
Marian Mikołaj Kulwicki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Tereszewo - Członek
6.
Gabriela Kwaśniewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA TANAJNO, zam. Wielkie Bałówki - Członek
7.
Wioleta Ewelina Lewicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Wielkie Bałówki - Członek
8.
Helena Małgorzata Lulińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Lipowiec - Członek
 
 
gm. Kurzętnik
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełly w Kurzętniku, Grunwaldzka 37, 13-306 Kurzętnik:
1.
Anna Lewicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kurzętnik - Przewodniczący
2.
Magdalena Rynkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Marzęcice - Zastępca Przewodniczącego
3.
Sławomir Piotr Bagrowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Iława - Członek
4.
Agata Maria Dereszewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Krzemieniewo - Członek
5.
Agata Ewertowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA TANAJNO, zam. Sugajenko - Członek
6.
Oliwia Kowalkowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kurzętnik - Członek
7.
Ewa Wiśniewska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kurzętnik - Członek
8.
Arkadiusz Józef Zaleski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Pacółtowo - Członek
9.
Natalia Ząbkiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Lipowiec - Członek
 
 

Kontakt - stopka

ADRES URZĘDU:

Gmina Kurzętnik
ul. Grunwaldzka 39
13-306 Kurzętnik
woj. warmińsko-mazurskie
 
Tel. (056) 47-40-580
Fax. (056) 47-48-284
 
NIP: 877-147-55-50
REGON: 871118916

 
Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu
lub na konto Urzędu Gminy Kurzętnik:
 
BANK SPÓŁDZIELCZY BRODNICA
ODDZIAŁ NOWE MIASTO LUBAWSKIE

 
NR: 05 9484 1121 2003 0090 0983 0002